100 lat Pani Weroniki

Opublikowano 2021-06-23 15:46:11. Artykuł wyświetlono: 1452 razy.

Do grona stulatków dołączyła Pani Weronika Dmochewicz. Najlepsze życzenia Jubilatce złożył Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, Proboszcz Parafii Rumian Ksiądz Sławomir Sporczyk , Dziekan Dekanatu Rybno, ksiądz Kanonik Janusz Kowalski oraz Burmistrz Lubawy Maciej Radtke.

Z okazji jubileuszu list gratulacyjny przysłał Prezes Rady Ministrów Pan Mateusz Morawiecki. Pani Weronika otrzymała bukiet kwiatów i prezent od władz gminy i księdza parafii Rumian.

Jubileusz setnych urodzin to nagroda za siłę charakteru, która towarzyszyła Pani Weronice przez wszystkie lata. Przeżyła trudne czasy II wojny światowej oraz lata komunizmu.

Wychowała dwoje dzieci, z którymi łączyła ją ogromna więź. Obecnie pozostała córka, mieszkanka Lubawy, która opiekuje się swoją matką.

Pani Weronika na terenie gminy Rybno, w miejscowości Rumian przeżyła blisko 70 lat swojego życia. Była świadkiem i obserwatorem wielu ważnych wydarzeń w swojej miejscowości, kraju i całego świata. Pani Weronice życzymy aby kolejne lata mijały w zdrowiu, miłości i wsparciu najbliższych. Serdeczne życzenia kierujemy również do bliskich i przyjaciół, którzy dzielą radość tego pięknego jubileuszu.