Amatorska drużyna Iskra Basket z nowymi strojami

Opublikowano 2020-11-06 13:53:33. Artykuł wyświetlono: 1529 razy.

W czwartek, 5 listopada 2020r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyło się wręczenie strojów sportowych dla drużyny ISKRA BASKET założonej przez mieszkańca Hartowca – Michała Kowalkowskiego.

- To był wyjątkowy moment, w szczególności dlatego, ponieważ nigdy w historii naszej gminy nie powstała drużyna koszykarska. Poza tym odkąd rozpoczęła się moja przygoda z tym sportem w 2008 roku to zawsze grałem sam ponieważ wszyscy chcieli grać tylko w piłkę nożną – komentuje Michał Kowalkowski.

Zawodnicy drużyny koszykarskiej pragną podziękować Pani Dyrektor OSiR Rybno - Hannie Bem za uśmiech, zaangażowanie, zapał i otwarte serce. Stroje ufundowali: OSiR Rybno, Firma Ogólnobudowlana Hard-Bud oraz Auto-Serwis Zbigniew Kowalkowski.

- Padło fajne zdanie podczas wczorajszego spotkania: „Chociaż zaznaliśmy odrobiny radości w tym smutnym okresie w jakim przyszło nam teraz żyć”. Mamy nadzieje, że drużyna utrzyma się na długie lata i w niedalekiej przyszłości będziemy rozgrywać mecze przeciwko innym drużynom – dodaje Michał.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz