Apel o pomoc dla poszkodowanego w pożarze

Opublikowano 2013-01-21 11:01:13. Artykuł wyświetlono: 1964 razy.

Wójt Gminy Rybno zwraca się z serdecznym apelem do wszystkich rolników oraz ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy rolnikowi z miejscowości Kopaniarze poszkodowanemu w wyniku pożaru, który wybuchł w dniu 17 stycznia 2013r. w jego gospodarstwie rolnym.

Wskutek pożaru uległa zniszczeniu stodoła wraz z całą zawartością zgromadzonych dla zwierząt pasz objętościowych, siana, słomy oraz zboża.

Wsparcia w formie przekazania płodów rolnych siana, słomy i zboża niezbędnych do wykarmienia zwierząt można udzielać za pośrednictwem Sołtysów wsi na terenie gminy Rybno, którzy zajmą się zbiórką w swoich miejscowościach.

Zbiórka organizowana jest od dnia 23 stycznia 2013r. Każda pomoc będzie serdecznie przyjęta.