Biała Sobota

Opublikowano 2013-10-18 10:07:28. Artykuł wyświetlono: 2123 razy.

Urząd Gminy w Rybnie, Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno zapraszają mieszkańców gminy do udziału w ogólnopolskiej akcji „Zdrowa Gmina” promującej wczesną diagnostykę.

Akcja odbędzie się w dniu 26 października 2013r. w siedzibie Ośrodka Zdrowia w Rybnie przy ulicy Zajeziornej 58 w godzinach od 9:00 do 15:00. Do udziału w akcji przyjęli zaproszenie specjaliści w zakresie urologii, chirurgii i laryngologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz lekarz radiolog który będzie wykonywał badania USG tarczycy.

Rejestracja do specjalistów będzie prowadzona od poniedziałku 21 października do wyczerpania miejsc w punkcie rejestracji Ośrodka Zdrowia w Rybnie oraz telefonicznie pod nr 23 696 68 33 .