www.gminarybno.pl

Drukuj

Choinka dla dzieci w Rumianie

Opublikowano 2016-01-27 10:20:48. Artykuł wyświetlono: 4291 razy.

W niedzielę, 24 stycznia o godz. 15:00 w świetlicy wiejskiej w Rumianie odbyła się choinka połączona z zabawą karnawałową, którą zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie wraz z radą rodziców.

Uroczystość otworzyła Dyrektor Szkoły Podstawowej Hanna Kirchhof, która powitała wszystkich gości, rodziców, mieszkańców, a przede wszystkim dzieci, dla których to spotkanie zostało zorganizowane. W trakcie uroczystości uczniowie szkoły zaprezentowali pod przewodnictwem – Grzegorza Wiergowskiego, Iwony Cybulskiej i Marka Zielińskiego część artystyczną, pokazującą jak wiele talentów mają uczniowie tej szkoły. Potem wszyscy przy wspólnej zabawie bawili się z zespołem Krzysztofa Gmyra. Dla wszystkich uczestników zabawy przygotowana była kawa, herbata, pyszne ciasto oraz ciepły posiłek. Odbyła się także loteria fantowa, a około godziny 17:30 wszystkie dzieci odwiedził św. Mikołaj.

Przewodniczący Rady Rodziców, a zarazem Radny Gminy Rybno – Piotr Kamiński podczas imprezy podziękował sponsorom, bez których nie udałoby się zorganizować niedzielnej uroczystości: Filipowi Cieślikowskiemu (Stacja Kontroli Pojazdów w Lubawie), Zbigniewowi Kowalkowskiemu (Auto-Serwis w Hartowcu), Monice i Piotrowi Truszczyńskim (Trux-Bud w Rybnie), Dawidowi Karbowskiemu (Ewita Rybno), Ryszardzie i Krzysztofowi Kruszewskim (Sklep Spożywczy w Hartowcu), Jarosławowi Rolkowskiemu (Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie), Józefowi Malinowskiemu (Zakład Mięsny w Rybnie), Annie Witkowskiej (Biedronka), Karolowi Żórańskiemu (Dyrektor BS w Rybnie), Mirosławowi Karbowskiemu (Kiosk z Gazetami w Rybnie), Małgorzacie i Mariuszowi Licznerskim (Intro-Druk w Dębieniu), Krzysztofowi Borek (Firma Dossche z Żuromina), Michałowi Wyłoga (Firma Golpasz z Iławy), Jolancie Jendryckiej (Sekretarz UG w Rybnie), Marcinowi Lendzian (Centrum Ubezpieczeń Almar z Działdowa), Beacie Stanowickiej (Księgarnia w Rybnie), Jolancie Truszczyńskiej (Szkłomal Lubawa), Januszowi Kaczmarkowi (Członek Zarządu Starostwa w Działdowie).

Hanna Kirchhof także podziękowała wszystkim rodzicom, którzy pomogli w organizacji uroczystości: Piotrowi Kamińskiemu, Elżbiecie Rozentalskiej, Gabrieli Rucińskiej, Elżbiecie Bieleckiej, Bożenie Kozłowskiej, Annie Kamińskiej, Marioli Dombrowskiej, Elżbiecie Neumann, Barbarze Rozentalskiej, Marzenie Szulwic, Agnieszce Januszewskiej, Katarzynie Gajek, Annie Rucińskiej, Barbarze Chyrzyńskiej, Hannie Szczawińskiej, Agnieszce Kuczyńskiej, Katarzynie Bach, Monice Perowicz, , Dorocie Momot, Katarzynie Borkowskiej, Agnieszce Preus, Iwonie Pełszyńskiej, Marii Kozłowskiej, Piotrowi Rydel, Beacie Licznerskiej, Marcie Monczkowskiej, Annie Krajewskiej, Edycie Uzarskiej, Sylwii Rozentalskiej, Iwonie Rucińskiej, Anecie Pokorskiej, Marii Szczepańskiej oraz wszystkim, którzy włożyli wkład w przygotowanie spotkania.

 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka