Co słychać w 'Delfinie'?

Opublikowano 2018-08-03 11:26:41. Artykuł wyświetlono: 1141 razy.

Podopieczni Radosława Wasielewskiego 11 lipca rozpoczęli przegotowania do kolejnego sezonu piłkarskiego w klasie okręgowej. Delfin rozegrał już 4 spotkania (w tym 3 sparingi oraz jeden mecz eliminacyjny Wojewódzkiego Pucharu Polski).

Z drużyną pożegnali się Dawid Ksiuk (przeniósł się do Jezioraka Iława) oraz Mateusz Łożyński (transfer do Constractu Lubawa - klub występujący w I lidze futsalu). Dziękujemy serdecznie za godne reprezentowanie klubu na boisku oraz poza nim! GSZS Delfin Rybno pozyskał trzech nowych zawodników. Umowę z naszym klubem podpisali: Arkadiusz Konicz (poprzednio Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Igor Szczepański oraz Szymon Łątkowski (obaj Motor Lubawa).

Podopieczni Radosława Wasielewskiego rozegrali trzy sparingi:
GKS Wikielec - GSZS Delfin Rybno 3:0 (2:0)
'15(k) Sobociński, '32 Kwiatkowski, '67 Wacławski
MLKS Motor Lubawa - GSZS Delfin Rybno 0:0 (0:0)
MKS DZIAŁDOWO - GSZS DELFIN RYBNO 2:8 (1:2)
Sobotka, Gęsicki - Rozentalski 4, Orzechowski 2, Łątkowski, Ciesielski (k)

GSZS Delfin Rybno w kolejnej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski!

W pierwszej rundzie WPP GSZS Delfin Rybno pokonał Polonię Iłowo po rzutach karnych 7:6 i awansował do kolejnej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. W regulaminowym czasie gry utrzymywał się wynik remisowy 1:1. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia i o zwycięstwie przesądziły wspomniane rzuty karne, które lepiej egzekwowali Rybinianie.
GKS POLONIA IŁOWO - GSZS DELFIN RYBNO 1:1 (1:0), karne: 6:7
'25(k) Pieckowski - '64 Rozentalski

W następnej fazie rozgrywek nasz zespół zmierzy się z Motorem Lubawa już w najbliższą sobotę – 4 sierpnia 2018r., o godz. 14:45 na stadionie sportowym przy OSiR w Rybnie. Serdecznie zapraszamy na mecz wszystkich kibiców!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz