www.gminarybno.pl

Drukuj

Dębień: Grzegorz Januszewski ponownie sołtysem

Opublikowano 2019-02-11 08:07:04. Artykuł wyświetlono: 257 razy.

W piątek, 8 lutego 2019 roku o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyły się wybory sołtysa oraz rady sołeckiej sołectwa Dębień. W zebraniu udział wzięło 72 mieszkańców wsi.

Zebranie wyborcze otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który powitał zebranych mieszkańców oraz przedstawił porządek obrad. Następnie Panowie Grzegorz Januszewski oraz Piotr Kamiński przedstawili obszerne sprawozdania z czteroletniej kadencji sołtysa i radnego. Następnie odbyły się wybory sołtysa oraz rady sołeckiej. Mieszkańcy zgłosili dwóch kandydatów na sołtysa – Grzegorza Januszewskiego oraz Piotra Kamińskiego. Większością głosów – 40 – Grzegorz Januszewski został ponownie sołtysem sołectwa Dębień. Do rady sołeckiej wybrano: Annę Piątkowską, Wiesławę Lenckowską, Andrzeja Lenckowskiego, Ireneusza Kamińskiego i Andrzeja Lewalskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka