www.gminarybno.pl

Drukuj

Dębień: ogrodzenie boiska

Opublikowano 2019-06-12 15:23:25. Artykuł wyświetlono: 276 razy.

Trwają prace związane z III etapem inwestycji „Wykonanie ogrodzenia boiska wiejskiego we wsi Dębień”.

Ułożona w czynie społecznym mieszkańców trawa prezentuje się doskonale. Nie dość, że upał nie przeszkodził mieszkańcom zaangażowanym w prace przy układaniu nawierzchni, to dodatkowo nieustannie w godzinach wieczornych i nocnych nawadniają teren boiska, aby trawa dobrze się przyjęła i zakorzeniła.

Wkład pracy, zaangażowanie mieszkańców i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy motywuje do dbania o wspólne dobro, dzięki czemu obiekt posłuży mieszkańcom przez długie lata.

Dębień powinien być przykładem dla innych Sołectw jak wydatkować środki z Funduszu Sołeckiego. Zaoszczędzone środki, które mógłby otrzymać Wykonawca, gdyby mieszkańcy nie chcieli włączyć się w prace społeczne, posłużą do realizacji innych przedsięwzięć.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka