Delfin Rybno (U-13) drugi w Wielbarku

Opublikowano 2016-02-09 13:05:26. Artykuł wyświetlono: 1329 razy.

W sobotę, 6 lutego drużyna GSZS Delfin Rybno (rocznik 2002 i młodsi) wzięła udział w I Zimowym Turnieju Halowym, który odbył się w Wielbarku.

Adepci futbolu z Gminy Rybno po raz kolejny udowodnili, że szkolenie młodzieży z zakresu piłki nożnej w Rybnie stoi na wysokim poziomie. Podopieczni trenera Radosława Wasielewskiego, w stawce sześciu zespołów uplasowali się na drugim miejscu (przegrywając jedynie z SKS Szczytno). Wyniki meczów Rybinian: GZPN Omulew Wielbark I 2:0, KS Kurpik Kadzidło 4:2, DKS Dobre Miasto2:1, SKS Szczytno 2:3, GZPN Omulew Wielbark II 2:0.

Skład GSZS Delfinu (U-13): Konrad Zalewski, Kacper Zalewski, Jakub Truszczyński, Jakub Kwaśniewski, Michał Malinowski, Artur Browarski, Miłosz Szczepański, Kacper Szczawiński, Kacper Gojtowski, Sebastian Leśniewski, Filip Rudziński.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Jakub Kwaśniewski.
Źródło: http://delfinrybno.vgh.pl/

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz