www.gminarybno.pl

Drukuj

Derby powiatu na remis

Opublikowano 2015-08-27 08:30:44. Artykuł wyświetlono: 1178 razy.

W środę, 26 sierpnia o godz. 17:00 na stadionie sportowym w Lidzbarku odbyła się V kolejka rozgrywek V ligi. Tym razem podopieczni Radosława Wasielewskiego – GSZS Delfin Rybno w wyjazdowym spotkaniu zremisowali z Welem Lidzbark 1:1 (0:0).

W derbach powiatu po dość zaciętym i wyrównanym meczu GSZS Delfin Rybno zremisował na wyjeździe 1:1. Wspaniałą bramkę dla drużyny z Gminy Rybno strzelił Mateusz Łożyński, który po podaniu „Bazyla” z dalekiej odległości huknął jak z armaty. Faktem jest, że to drużyna z Lidzbarka pierwsza strzeliła bramkę, jednak Rybinianie walczyli do końca, co im się opłaciło. Na słabą postawę sędziego głównego narzekali kibice obu drużyn, którzy uważają, że obie drużyny zostały „okradzione” z rzutu karnego.

Skład Delfina Rybno:
- Jakub Lendzionowski, - Bazyli Jabłonowski, Paweł Wiśniewski, Michał Dzwonkowski, Karol Sobotkowski, - Mariusz Szatkiewicz, Paweł Choma, Wiktor Karbowski, Piotr Gross, Piotr Kraśnicki - Mateusz Łożyński. Zagrali także: Damian Gurzyński oraz Radosław Krygier.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka