www.gminarybno.pl

Drukuj

Dni Rybna 2016

Opublikowano 2016-07-22 15:44:52. Artykuł wyświetlono: 1729 razy.

Już niewiele czasu dzieli nas od największej imprezy sezonu letniego 2016 – „Dni Rybna”.

W tym roku centrum wydarzeń będzie teren nad jeziorem Zarybińskim – w sąsiedztwie Restauracji „Świtezianka”. To tu odbędą się występy, animacje dla dzieci i koncerty muzyczne.

Zapraszamy 5 i 6 sierpnia.

Przedstawiamy program „Dni Rybna 2016”

Piątek, 5 sierpnia 2016r.:
Dzień rozpoczynający „Dni Rybna”. Właśnie tego dnia o godzinie 17:00 rozpoczną się zajęcia i animacje dla najmłodszych. Następnie, o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert rockowej kapeli BANAU, która zapewni świetną zabawę wszystkim miłośnikom tego gatunku muzycznego. BANAU to 4-osobowa grupa muzyczna poruszająca się szlakiem muzycznym na pograniczu rocka i hardrocka. Zespół ma na swoim koncie w sumie już ponad 300 występów. BANAU jest także rekordzistą w skali kraju pod względem ilości zagranych koncertów podczas jednego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zagrał ich aż dziesięć. Występ muzyków rockowych to jednak nie koniec muzycznych atrakcji tego wieczoru, gdyż o godzinie 22:00 na scenie pojawi się zespół muzyczny MASTER wykonujący muzykę z pogranicza disco polo i dance. Zespół ten jest wszystkim doskonale znany i rozpoznawalny za sprawą przeboju „Żono moja”. Natomiast w godzinach 23:00-02:00 odbędzie się zabawa z DJ’em

  

Sobota, 6 sierpnia 2016r.:
Sobota rozpocznie się od atrakcji dla najmłodszych – od godziny 15:00 prowadzone będą animacje, a o godzinie 17:00 cyrkowy show w wykonaniu znanego już rybieńskiej publiczności klauna Kluseczki. Następnie o godzinie 19:00 na scenie pojawi się „Druga Maryla” czyli śpiewający sobowtór Maryli Rodowicz. Z kolei godzinie 20:00 swój koncert rozpocznie LOVERBOY a o godzinie 22:00 CZADOMAN z niekwestionowanym hitem „Ruda tańczy jak szalona”. W godzinach od 23:00 do 02:00 podobnie jak w piątkowy wieczór odbędzie się zabawa z DJ’em.
Przyjdź i baw się razem z nami!


 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka