Druga tura rekrutacji do projektu

Opublikowano 2019-12-31 11:03:00. Artykuł wyświetlono: 889 razy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie informuje o rozpoczęciu drugiej tury rekrutacji do projektu „Gmina Rybno — Nam nie jest wszystko jedno!"

Prowadzony proces ma na celu zrekrutowanie 85 uczestników projektu, w tym: 15 osób w wieku 60+ doświadczających wykluczenia społecznego z miejscowości Żabiny lub okolic do uczestnictwa w działaniach Klubu Seniora w Żabinach 20 osób dorosłych doświadczających wykluczenia społecznego posiadających co najmniej jedno dziecko zainteresowanych działaniami wspierającymi rozwój kompetencji pedagogicznych i społecznych 50 dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat zainteresowanych udziałem w działaniach prowadzonych przez świetlicę środowiskową — zabawy i gry rozwijąjące umiejetności społeczne i zainteresowania. Uczestnikom projektu zapewniamy: - Udział w zajęciach rozwiających kompetencje i umiejętności — zajęcia i warsztaty usprawniające pamięć i kondycję fizyczną dla seniorów, zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, wsparcie umiejętności pedagogicznych dla rodziców, Wycieczki i wyjazdy integracyjne, - Wsparcie finansowe w postaci zasiłków dla 20 osób dorosłych - rodziców uczestniczących w zajęciach rozwijających kompetencje pedagogiczne. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o złożenie kompletu dokumentów aplikacyjnych, na który składa się: a) Formularz rekrutacyjny wraz z wymaganymi załącznikami b) Deklaracja uczestnictwa w projekcie Dokumenty pobrać można w siedzibie GOPS Rybno, ul. Zajeziorna 58, 13-220 Rybno lub w wersji elektronicznej na stronie rybno_gops@wp.pl Termin składania dokumentów wyznacza się do 10.01.2020 do godziny 15:00. Dokumenty można składać w wersji papierowej w siedzibie GOPS Rybno lub w wersji elektronicznej w postaci podpisanych skanów dokumentów na adres: rybno gops@wp.pl.

W razie dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Ośrodkiem pod numerem telefonu: 23 696 63 39.

Projekt „Gmina Rybno — Nam nie jest wszystko jedno!" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko - Mazurskiego na lata 2014 — 2020