www.gminarybno.pl

Drukuj

Drugi etap Konkursu BHP na szczeblu wojewódzkim

Opublikowano 2017-04-10 08:35:19. Artykuł wyświetlono: 625 razy.

4 kwietnia 2017r. w auli Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie zorganizowano po raz siedemnasty Konkurs Pracowników Młodocianych w ramach Kampanii "Bezpiecznie od startu, zanim podejmiesz pierwszą pracę" z zakresu prawnej ochrony pracy, zasad bhp, p.poż oraz pierwszej pomocy.

W tym roku w konkursie wzięło udział 27 młodocianych pracowników z całego województwa Warmińsko-Mazurskiego. Z ogromną radością i dumą pragniemy poinformować, że w grupie pierwszych sześciu nagrodzonych laureatów konkursu, znalazło się dwóch uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Rybnie:
II miejsce – Krzysztof Rogoziński

III miejsce – Radosław Zdrojewski
Krzysztof Rogoziński będzie reprezentował województwo Warmińsko-Mazurskie i firmę Szynaka Meble podczas trzeciego finałowego etapu konkursu na szczeblu ogólnokrajowym w dniu 31.05.2017r. w Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka