Drużynowy Samorządowy Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Płośnica

Opublikowano 2012-02-15 20:21:59. Artykuł wyświetlono: 1811 razy.

Urząd Gminy w Płośnicy serdecznie zaprasza do udziału w Drużynowym Samorządowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Płośnica Krzysztofa Groblewskiego.

Celem turnieju jest upowszechnienie tenisa stołowego w środowisku samorządowym i promowanie współpracy gmin powiatu działdowskiego na płaszczyźnie sportowej.

Termin i miejsce

• Turniej zostanie rozegrany w sobotę, 3 marca 2012r. w sala gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Płośnicy, ul. Lipowa 5. Początek zawodów o godz. 9.00

Uczestnictwo

• Turniej zostanie rozegrany w kategorii drużynowej. Każda jednostka samorządowa ma prawo do zgłoszenia jednej drużyny w składzie podstawowym 2 zawodników oraz 1 zawodnika rezerwowego.
  • Prawo do udziału w turnieju posiadają: radni powiatowi, radni miast i gmin, pracownicy starostwa powiatowego, OREW-u, urzędów miast i gmin oraz sołtysi zgłoszeni przez właściwe urzędy. Drużynę reprezentują zawodnicy, którzy ukończyli 35 lat i nie są zrzeszeni w żadnym klubie lub towarzystwie sportowym.

System rozgrywek

• System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.
  • Rozgrywki będą przeprowadzone na 4 stołach.

Nagrody

• Dla pierwszych trzech drużyn puchary oraz pamiątkowe dyplomy dla wszystkich drużyn.

Zasady zgłoszeń

• Zgłoszenia drużyny biorącej udział w turnieju należy dokonać w terminie do dnia 24 lutego 2012r. w Urzędzie Gminy w Płośnicy tel. 23 696 80 02 (u pani sekretarz UG Katarzyny Zakrzewskiej).

organizator
Urząd Gminy