Dzień Dziecka w Rybnie

Opublikowano 2019-06-03 14:27:46. Artykuł wyświetlono: 1527 razy.

W sobotę, 1 czerwca na placu przy Restauracji „Świezianka” odbyła się impreza z okazji dnia Dziecka. Organizatorami byli: Wójt Gminy Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury - Biblioteka w Rybnie.

Tego dnia pogoda dopisała, wszystkie dzieci były uśmiechnięte i zadowolone.

Przygotowano wiele atrakcji m.in: rozgrywki i zabawy sportowe, animacje taneczne przy muzyce, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych.
Dzieci mogły również korzystać z urządzeń dmuchanych oraz napawać się piękną pogodą.

Były lody, wata cukrowa, popcorn i słodkie przekąski. Można było również usmaczyć się pyszną kiełbaską z ogniska.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Truszczynach przygotowały pyszne, domowe ciasta i rogaliki.

Śmiechom i zabawom nie było końca!

Dziękujemy wszystkim za przybycie i czekamy na was za rok!

Szczególne podziękowania dla sponsorów, którzy jak zwykle nie zawiedli: Starostwo Powiatowe w Działdowie, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko –Mazurskiego w Olsztynie, Warmińsko – Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie, Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Olsztynie.

Nadesłała: Hanna Bem