Dzień przedsiębiorczości w liceum

Opublikowano 2013-04-23 14:30:55. Artykuł wyświetlono: 1853 razy.

Tegoroczna X edycja Dnia Przedsiębiorczości odbyła się 17 kwietnia 2013r. Uczniowie klasy I i II L.O. po raz kolejny mieli możliwość odbycia kilkugodzinnych praktyk w wybranym miejscu pracy oraz pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu.

"Dzień Przedsiębiorczości" jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej
i zawodowej.

Uczniowie odbyli praktykę w następujących miejscach:
Leśnictwo Olszewo, Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie, Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej, Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu, Firma „KAMYK” Katarzyna Kamińska, Przedszkole w Rybnie, Zespół Szkół w Rybnie, Z.P.U.H. „STOL-BUD”, Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach, DIREX Ireneusz i Dorota Prudzyńscy, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie, Gminna Biblioteka Publiczna, Urząd Gminy, Posterunek Policji, Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Opiekę nad uczniami sprawowali: Piotr Zabłotny i Anna Ćwiek.

Podziękowania dla kierowników wszystkich instytucji, które wyraziły zgodę i zagwarantowały bezpieczne warunki odbycia praktyk.

Autor: Anna Ćwiek