Efektywność energetyczna - zbliża się nabór wniosków

Opublikowano 2017-03-16 15:40:06. Artykuł wyświetlono: 1451 razy.

Gmina Rybno uprzejmie informuje, że Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego pełniący funkcję Instytucji Zarządzającej dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014 -2020, ogłasza nabór wniosków w ramach Osi priorytetowej 4 - Efektywność energetyczna, Działanie 4.5 Wysokosprawne wytwarzanie energii.

Składanie wniosków odbywać się będzie w okresie od 27 .03.2017 r. do 27.04.2017 r. Na realizację przedsięwzięcia w zakresie tworzenia energii na użytek własnego przedsiębiorstwa można uzyskać dofinansowanie w formie dotacji w wysoko6ci do 85%  całkowitych kosztów kwalifikowanych.

W załączeniu podajemy link do w/w programu:

Serdecznie zachęcamy i życzymy powodzenia w realizacji własnych pomyslów w obszarze efektywności energetycznej i odnawialnych źródłach energii przy wsparciu dotacji z w/w programu.

Jednocześnie informujemy, że Gmina Rybno posiada przyjęty Uchwałą Rady Gminy Rybno "Program Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Rybno", który preferuje i wspiera działania w zakresie inwestycji proekologicznych, energooszczędnych oraz powiązanych z Odnawialnymi Źródłami Energii.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Jarosławem Świniarskim tel. 23 696 60 69, k.502 056 977

e-mail: j.swinikarski@gminarybno.pl