www.gminarybno.pl

Drukuj

Eurostyl i Kanonierzy nadal liderami

Opublikowano 2014-12-16 12:47:23. Artykuł wyświetlono: 1494 razy.

W niedzielę, 14 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się III kolejka XV edycji Ligi Halowej Piłki Nożnej. Przedstawiamy wyniki spotkań i tabelę rozgrywek.

Wyniki grupy „A”:
EUROSTYL - MKS TĘCZA 1:0 (1:0), Bramki: Mateusz Łożyński,
RUSZKOWO – KAR-HAND 1:2 (1:1), Bramki: Adrian Kostkiewicz, - Michał Soboczyński x 2,
MASTER’S GIGANT’S - NIECHŁONIN 3:0 (1:0), Bramki: Sylwester Kasprowicz, Artur Cybulski, Dawid Jendraszek,
RUSZKOWO - OSTOJA 0:0 (0:0)
GRALEWO - ROYAL 0:1 (0:0), Bramki: Piotr Siedliński,
MASTER’S GIGANT’S - OSTOJA 3:2 (1:0), Bramki: Mateusz Kowalewski, Artur Cybulski, Sylwester Kasprowicz, - Bartosz Kasprowicz, Rafał Montowski,

TABELA GRUPA "A"

Klasyfikacja najlepszych strzelców w grupie „A”:
6 bramek: Łożyński Mateusz,
5 bramek: Stańczak Michał, Wierzbowski Marek,
4 bramki: Świniarski Dawid, Monczewski Karol,
3 bramki: Czarnecki Marek, Szatkiewicz Mariusz, Mazurowski Cezary, Kasprowicz Sylwester,
2 bramki: Malinowski Michał, Cybulski Artur, Kowalewski Mateusz, Jendraszek Dawid, Gurzyński Damian, Soboczyński Michał, Piotr Siedliński, Montowski Rafał,
1 bramka: Tułodziecki Mateusz, Krawiecki Dawid, Bartosz Kasprowicz, Leśniewski Bartosz, Jewartowski Daniel, Mączkowski Adam, Markowski Mariusz, Marchelek Krzysztof, Labicki Kamil, Dzwonkowski Michał, Kraśnicki Piotr, Mączkowski Michał, Majkowski Dawid, Szałła Krzysztof, Czarnecki Krzysztof, Czarnecki Rafał, Adrian Koskiewicz.

Wyniki grupy „B”:
EUPHORIA - KANONIERZY 1:7 (1:4), Bramki: Szymon Wielgosiński, - Marcin Cichaczewski, Sylwester Pieckowski x 2, Sebastian Kłosowski x 2, Michał Dunajski,
KANONIERZY – TYTANI 1:1 (1:0), Bramki: Marcin Cichaczewski, - Karol Józefowicz,
W & T - OSiR 5:0 (1:0), Bramki: Marcin Marchelek x 3, Kamil Chrzanowski x 2,
RESPECT – CATENACCIO 1:1 (1:1), Bramki: Grzegorz Olszewski, - Michał Rynkowski,
OSiR - RESPECT 8:2 (3:0), Bramki: Leszek Zakrzewski x 2, Sławomir Drzewiński, Mariusz Licznerski x 2, Jacek Cioch x 2, Wiesław Markuszewski, - Marcin Kozłowski, Karol Zdrojewski,

TABELA GRUPA "B"

Klasyfikacja najlepszych strzelców w grupie „B”:
5 bramek: Karol Józefowicz,
4 bramki: Paweł Żądłowski, Paweł Bielecki, Sebastian Kłosowski, Marcin Marchelek,
3 bramki: Patryk Rozentalski, Kacper Bogus, Marcin Cichaszewski, Sylwester Pieckowski, Leszek Zakrzewski, Jacek Cioch,
2 bramki: Damian Maciołek, Łukasz Szymański, Szymon Wielgosiński, Kamil Chrzanowski, Michał Rynkowski, Mariusz Licznerski, Marcin Kozłowski,
1 bramka: Karol Zdrojewski, Michał Dunajski, Piotr Dunajski, Szymon Krzykowski, Dawid Skolmowski, Maciej Maciejewski, Paweł Szymański, Rafał Rozentalski, Dawid Maciołek, Łukasz Leliński, Adrian Wantowski, Jakub Sztejka, Michał Kroplewski, Adrian Zasadzki, Dawid Kalinowski, Radosław Wasielewski, Karol Sobotkowski, Mateusz Kwaśniewski, Sławomir Drzewiński, Wiesław Markuszewski, Grzegorz Olszewski.
 

 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz




 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka