Ferie zimowe dla dzieci rolników

Opublikowano 2013-12-20 08:05:20. Artykuł wyświetlono: 4181 razy.

Fundacja Ratujmy Życie, Bartosze 10c, 19-300 Ełk wraz z Oddziałem Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Olsztynie organizuje 10-dniowe ferie zimowe 2014 r. dla dzieci rolników objętych ubezpieczeniem i świadczeniami KRUS.

Wypoczynek dotyczy dzieci rolników do 16 roku życia z województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, których co najmniej jeden z rodziców (bądź prawnych opiekunów) jest ubezpieczony w KRUS lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.

Warunki uczestnictwa dziecka rolnika w feriach zimowych 2014 r. :

• oryginał zaświadczenia z placówki terenowej KRUS o podleganiu choć jednego z rodziców (lub prawnych opiekunów) pełnemu ubezpieczeniu KRUS (ubezpieczenie wypadkowe, macierzyńskie i chorobowe) jako rolnik,
  • wypełniona i podpisana karta uczestnika do pobrania https://www.facebook.com/ratujmyzycie,
  • podpisana przez rodziców zgoda i regulamin,
  • wpłata 350zł. na konto fundacji PKO BP O/EŁK nr 16 1020 4724 0000 3502 0089 4469 z dopiskiem „ferie zimowe 2014 (imię i nazwisko dziecka)”.

Organizatorzy zapewniają:

• 5 posiłków dziennie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
  • Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym na 10 dni (obiekt chroniony, zamknięty, łazienki w pokojach)
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, animatorów
  • Ubezpieczenie NW
  • Atrakcyjny program edukacyjny, kulturalno-oświatowy oraz w zakresie promocji i profilaktyki prozdrowotnej (pierwsza pomoc, bezpieczeństwo w rolnictwie, zdrowe odżywianie), zajęcia sportowo-rekreacyjne (hala sportowa, bowling, sala gier), atrakcyjne wycieczki (Malbork - Zamek, Rezerwaty nadmorskie, Szlak bursztynu)
  • Ogniska z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka
  • Transport na miejsce wypoczynku ze wskazanego miejsca i powrót
  • Certyfikat ukończenia kursu z pierwszej pomoc

Komplet dokumentów należy przesłać na adres:
Justyna Przybyszewska
skrytka pocztowa 44
82-440 Dzierzgoń
Kontakt: tel. 734-159-718, email: zimowiskofrz2014@wp.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do10.01.2014 r.
UWAGA! O przyjęciu dziecka na ferie zimowe decyduje kolejność zgłoszenia!

Istnieje możliwość uczestnictwa w wypoczynku dzieci spoza KRUS za pełną odpłatnością.

ZAŁĄCZNIKI: