Festiwal Kajakowy Wellavil 2014

Opublikowano 2014-05-16 08:58:07. Artykuł wyświetlono: 1539 razy.

W dniu 31 maja 2014 r. w Centrum Wellavil w Kurojadach odbędzie się Festiwal Kajakowy Wellavil 2014, którego celem jest propagowanie sportów kajakowych jako zdrowego i aktywnego wypoczynku.

Festiwal połączony będzie  z przeglądem muzyki harcerskiej w Centrum Wellavil. Wstęp wolny dla wszystkich gości !!!

Harmonogram imprezy:

1. Godz. 10.00 rozpoczęcie turnieju w tenisie ziemnym z nagrodą główną „Złota Rakieta” ufundowana przez Burmistrza Działdowa.
  2. Około godz. 11tej wypłynięcie kajakarzy z jeziora Lidzbarskiego z pomostu na plaży, w kierunku Kurojad. Szacowany czas przepłynięcia 2h, około godz. 13tej.
  3. Godz. 13.00 powitanie wszystkich gości i oficjalne rozpoczęcie Festiwalu kajakowego Wellavil.
  4. Około godz. 13.15 powitanie kajakarzy biorących udział w spływie.
  5. Godz. 13.30 – 16.00 przegląd muzyki harcersko - turystycznej z uwzględnieniem zwycięzcy, nagroda główna „Złota Lilijka”.
  6. Około godz. 16.15 ogłoszenie zwycięzcy konkursu muzyki harcersko – turystycznej oraz rozdanie nagród.
  7. Ogłoszenie zwycięzcy Turnieju Tenisa Ziemnego i rozdanie głównej nagrody „Złotej Rakiety” przez Burmistrza Działdowa.
  8. Atrakcje dla dzieci i dorosłych dostępne w Centrum Wellavil:
    • jazda konna
    • kręgielnia, bilard,
    • wypożyczanie rowerów
    • korty tenisowe, boisko, siłownia,
    • wata cukrowa, popcorn
  9. Około godz.17.00 Koncert zespołu Szantowego Załoga Dr Bryga

Oficjalne zakończenie imprezy przewidywane jest na godzinę 20:00.

źródło: wellavil.pl