www.gminarybno.pl

Drukuj

Festyn rodzinny w Tuczkach

Opublikowano 2015-05-26 14:08:24. Artykuł wyświetlono: 1080 razy.

W sobotę, 23 maja na placu przed boiskiem w Tuczkach odbył się festyn rodzinny zorganizowany z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Imprezę przygotowali: radny gminy Rybno – Waldemar reszka, oraz sołtyska wsi – Elżbieta Nazar wraz z radą sołecką.

W sobotnie popołudnie o godz. 15:00 sołtyska wsi – Elżbieta Nazar wraz z radnym Waldemarem Reszką powitała wszystkich mieszkańców wsi Tuczki, dzieci oraz zaproszonych gości. W trakcie imprezy organizatorzy zachęcali tych najmłodszych, a także tych już starszych mieszkańców Tuczek, do aktywnego brania udziału w przygotowanych konkurencjach sprawnościowych. W każdej konkurencji trzy najlepsze osoby były nagradzane. Podczas festynu dzieci mogły korzystać z urządzeń dmuchanych tj. zjeżdżalnia czy suchy basen. Każde dziecko otrzymało od organizatorów paczkę z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, a wszyscy mieszkańcy mogli częstować się kiełbaską z grilla lub z ogniska, oraz napojów chłodzących. Podczas odbył się także pokaz wozu strażackiego którym przyjechali strażacy z OSP Rybno. Organizatorzy informują, że w wakacje odbędzie się jeszcze jedna podobna impreza.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka