Festyn rodzinny w Zespole Szkół

Opublikowano 2016-06-07 13:09:43. Artykuł wyświetlono: 1839 razy.

W sobotę, 4 czerwca 2016 r. odbył się kolejny Festyn Rodzinny przy Zespole Szkół w Rybnie. Tegoroczna edycja Festynu to wynik współpracy Sołectwa Rybno ze szkołą oraz Gminą Rybno, ale przede wszystkim praca Rady Rodziców Zespołu Szkół w Rybnie.

Przygotowano wiele atrakcji takich jak: loteria fantowa, malowanie gipsowych odlewów, malowanie twarzy, strzelnica, występ Orkiestry Dętej, przedstawienie teatralne, pokazy pierwszej pomocy, konkursy: przyrodnicze, językowe, gwary lubawskiej, sportowe. Odbyły się również pokazy walk rycerskich oraz boksu i kick-boxingu. Zainteresowani mogli również skorzystać z pomiaru ciśnienia, wagi, wzrostu oraz BMI. Na najmłodszych czekały: zjeżdżalnia oraz suchy basenu. W bufecie nie zabrakło swojskich ciast, bigosu, grochówki oraz innych pysznych dań. Wielkie podziękowania dla wszystkich sponsorów i przyjaciół szkoły.
Bardzo dziękujemy za liczne przybycie!

źródło: Zespół Szkół w Rybnie

Galeria zdjęć skojarzona z tekstem