Festyn rodzinny w Zespole Szkół

Opublikowano 2012-05-10 08:45:22. Artykuł wyświetlono: 2595 razy.

W dniu 2 czerwca 2012 r. na terenie Zespołu Szkół przy ulicy Sportowej w Rybnie odbędzie się Festyn Rodzinny. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00. Festyn Rodzinny zostanie poprzedzony "Tygodniem Dziecka w Gminie Rybno", trwającym od 28.05 do 01.06.2012.

UWAGAI
W przypadku niekorzystnej pogody dmuchany sprzęt rekreacyjny będzie udostępniony do bezpłatnego korzystania w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie

Podczas "Tygodnia Dziecka" dzieci ze wszystkich szkół na terenie Gminy Rybno będą mogły na plaży w Rybnie skorzystać ze sprzętu rekreacyjnego oraz uczestniczyć w zabawach i grach sportowych.

W programie Festynu Rodzinnego:

• 14:00 Uroczyste otwarcie festynu i Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Rybno
  • 14:00- 14:45 Zapisy do udziału w konkursach
  • 14:45 Konkurs wiedzy o Sejmie i Senacie
    Konkurs wiedzy o województwie warmińsko -mazurskim
    Konkurs wiedzy o Ziemi Lubawskiej
  • 15:15 Występy artystyczne uczniów Zespołu Szkół w Rybnie
  • 15:30 Konkurs wiedzy o powiecie działdowskim
    Konkurs wiedzy o Welskim Parku Krajobrazowym
    Konkurs wiedzy o gminie Rybno
  • 16:15 Występy artystyczne uczniów Zespołu Szkół w Rybnie
  • 16:45 Przedstawienie teatralne
  • 17:30 Pokaz ratownictwa – OSP Rybno
  • 18:30 Podsumowanie wszystkich konkursów
  • 19:00 Zakończenie imprezy
  • Podczas festynu od godz. 14:30 do 18:00 konkursy tematyczne m in. konkursy językowe, konkursy sportowe dla dzieci i młodzieży
    Oferujemy także: Bufet, Jazdę konną, Strzelnica, Stoisko kosmetyczne oraz możliwość skorzystania ze sprzętu rekreacyjnego (np. zjeżdżalni PIRAT, ścianki wspinaczkowej, suchego basenu z kulkami, trampoliny)

Podczas festynu będzie możliwość uczestnictwa w zbiórce publicznej i zakupu wartościowych cegiełek uprawniających do udziału w konkursach, loterii i korzystania ze strzelnicy sportowej. Zebrane środki zostaną przeznaczone na instalację radiowęzła szkolnego w Zespole Szkół.

Życzymy udanej zabawy