Festyn w Kopaniarzach

Opublikowano 2012-08-24 12:07:32. Artykuł wyświetlono: 2558 razy.

W sobotnie popołudnie 18 sierpnia 2012 r. w Kopaniarzach odbył się festyn rodzinny.

Przygotowania trwały wiele dni. W zorganizowanie imprezy zaangażowali się bardzo aktywnie mieszkańcy wsi. Przybyli nie tylko mieszkańcy Kopaniarzy ale również innych miejscowości.

Festyn otworzył Sołtys wsi Pan Józef Szraga, który przywitał wszystkich przybyłych i życzył wspaniałej zabawy. Następnie ks. dziekan Mirosław Owczarek poświecił plac zabaw, a po krótkiej przemowie Pana Wójta Edmunda Ligmana i Pana Tomasza Węgrzynowskiego wszyscy goście udali się na piknik.

Kawiarenka na świeżym powietrzu serwowała: ciasto, kawę, herbatę, zimne napoje i słodycze. Dla wszystkich gości były podawane kiełbaski z grilla. Największym zainteresowaniem ze strony najmłodszych cieszyły się dmuchane urządzenia rekreacyjne zakupione przez Gminę Rybno w ramach projektu unijnego. Wspaniała zabawa trwała do godziny 24:00.

Sołtys wraz z mieszkańcami składają serdeczne podziękowania sponsorom za pomoc w organizacji imprezy.

Galeria zdjęć skojarzona z tekstem