www.gminarybno.pl

Drukuj

Finalistka Miss Polski nagrodzona na Sesji Rady Gminy Rybno

Opublikowano 2018-01-03 13:22:54. Artykuł wyświetlono: 1207 razy.

W środę, 27 grudnia podczas XLVII Sesji Rady Gminy Rybno w Dębieniu – Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Rybno Andrzejem Kornackim w imieniu całej Rady Gminy Rybno wręczyli kwiaty oraz podziękowania – Wioletcie Urbańskiej za godne reprezentowanie m.in. Gminy Rybno w ogólnopolskim konkursie piękności – MISS Polski 2017.

Tegoroczna gala finałowa Miss Polski 2017 odbyła się w Krynicy – Zdroju. W konkursie wzięły udział 24 kandydatki z różnych zakątków Polski i świata, które do finałów trafiły dzięki udziałowi w konkursach regionalnych Miss Polski oraz castingach.

- Dziękuję bardzo Wójtowi Gminy Rybno za zaproszenie. Jest mi niezmiernie miło. Gdy opowiadam wszystkim skąd pochodzę, zawsze wspominam Rybno jako malowniczą miejscowość pośród jezior i lasów w województwie warmińsko-mazurskim. Gdziekolwiek jestem, czuję się bardzo związana z Rybnem. – powiedziała Wioletta Urbańska.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka