www.gminarybno.pl

Drukuj

Gala laureatów konkursów przedmiotowych

Opublikowano 2017-06-13 12:10:14. Artykuł wyświetlono: 706 razy.

W środę, 7 czerwca w Olsztynie odbyła się gala laureatów konkursów przedmiotowych – za rok szkolny 2016/2017. W gronie wyróżnionych znalazła się uczennica Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej – Curie w Rybnie – Emilia Stepnowska.

Emilia została w tym roku szkolnym laureatką dwóch konkursów przedmiotowych: z matematyki i chemii. Laureaci tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych, posiadający co najmniej dwa tytuły, zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami i upominkami przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Sławomira Sadowskiego Wicewojewodę Warmińsko-Mazurskiego. Kurator oświaty pogratulował szkołom znakomitych wyników konkursowych oraz zaakcentował rolę nauczycieli w motywowaniu uczniów do zdobywania wiedzy i rozwijania zainteresowań. Kurator podziękował nauczycielom i dyrektorom szkół za ich zaangażowanie w pracy z młodzieżą. Podczas gali laureaci podzielili się z innymi uczestnikami spotkania swoimi wrażeniami na temat przygotowań do konkursów oraz podziękowali nauczycielom za okazaną pomoc oraz rodzicom za wsparcie.

GRATULUJEMY!!!

Nadesłała: Ewa Golder
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka