GALA SPORTU RYBNO 2020

Opublikowano 2020-02-26 15:00:15. Artykuł wyświetlono: 1243 razy.

W niedzielę, 1 marca 2020 o godz. 16:00 w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbędzie się IV edycja Gali Sportu – Rybno 2020, na którą już dziś serdecznie zapraszamy! Dla tych, którzy nie będą mogli przybyć proponujemy relację on-line z całego wydarzenia na stronie Serwis informacyjny – Syla.

Program:
- występ Fresh Flow Dance Academy
- kategorie „niespodzianki”
- rozstrzygnięcie rywalizacji 1300 km rowerem po Gminie Rybno
- rozstrzygnięcie rywalizacji 700 km biegiem po Gminie Rybno
- Mini Gala Przedsiębiorczości
- Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno

Organizatorzy: Nieformalna Grupa Młodzieży „W Rękach Młodych”, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie

Ambasadorzy Gali: Starostwo Powiatowe w Działdowie, Gmina Rybno, Gmina Grodziczno, Lokalna Grupa Działania – Ziemia Lubawska, OSiR Rybno, Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie, Zakład Usług Leśnych – Jan Rozentalski, Eurostyl Rybno – Łukasz Witkowski, RIN Meble – Robert Witkowski, Trux-Bud – Monika i Piotr Truszczyńscy, Tyl-Bud Rybno – Sławomir Tylman, Lewiatan Rybno – Paweł Tanasiewicz, „Regulus" Ekspertyzy Przyrodnicze – Łukasz Głowacki, Bank Spółdzielczy w Rybnie, Zakład Usług Remontowo-Budowlanych – Mariusz Szymańki, Market Rybka – Magdalena Szczepańska, raDRUK – Radosław Wasielewski, OKS SIÓDEMKA – Grzegorz Januszewski, Salon Fryzjerski „Natalia”, Biuro Rachunkowe „Prestiż” – Renata Kornatowska, Marzena i Mirosław Remus, Iwona i Dariusz Tara, Market Biedronka - Anna Witkowska, Radni Gminy Rybno: Joanna Słupska, Elżbieta Rozentalska, Piotr Kornatowski i Grzegorz Rozentalski oraz Prezes Fundacji „Jezioro Pojednania” – Jerzy Samoń, Sołtys sołectwa Kopaniarze-Wery – Czesław Mederski.

Patroni Medialni: Moje Działdowo, Tygodnik Działdowski, Serwis informacyjny – Syla

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz