Gdzie ta keja, przy niej ten jacht...

Opublikowano 2019-04-30 09:13:16. Artykuł wyświetlono: 1213 razy.

Także w Hartowcu! Nareszcie na jeziorze Hartowieckim w stanicy wodnej UKS " Szuwarek" mamy pływający pomost-żeglarską keję- dzięki której młodzi adepci żeglarstwa bez moczenia nóg, bądą mogli wypłynąć na tutejsze wody na spotykanie z wiatrem i wspaniałą przygodą!

Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Rybno Tomaszowi Węgrzynowskiemu za nieodpłatne przekazanie pomostu z jeziora Zarybinek, p. Arturowi Żyłce za projekt i pomoc w uzyskaniu wszystkich wymaganych zezwoleń, firmie Zbigniewa Sochackiego z Hartowca za nieodpłatny demontaż, transport i montaż, p. Mateuszowi Różańskiemu za niewiarygodną wręcz precyzję w operowaniu profesjonalnym sprzętem, Jakubowi Sochackiemu za energię i cenne rady, Mateuszowi Zakrzewskiemu za prace upiększające, a także p. Romkowi i p. Zenkowi bez których pomysł pomostu dla UKS "Szuwarek" byłby tylko niespełnionym marzeniem!

Dyrektor SP w Hartowcu -Bogusław Łukwiński