www.gminarybno.pl

Drukuj

Gmina Rybno najlepsza w turnieju samorządowym

Opublikowano 2017-02-27 13:27:15. Artykuł wyświetlono: 862 razy.

W niedzielę, 19 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się pierwszy w tym roku turniej samorządowy. Udział w zawodach wzięły cztery drużyny: Starostwo Działdowo, Miasto Działdowo, Gmina Działdowo i Gmina Rybno.

Turniej otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z Wicestarostą – Marianem Brandt, a następnie rozpoczęły się rozgrywki w systemie „każdy z każdym” 2x8 minut. Pierwsze miejsce zajęła Gmina Rybno z trzema zwycięstwami na koncie, drugie Starostwo Działdowo, które zdobyło 4 punkty, a trzecie Miasto Działdowo. Drużyny otrzymały od Kierownik OSiR - Hanny Bem pamiątkowe puchary, a wręczali je Radni Gminy Rybno: Dariusz Tara, Czesław Mederski, Grzegorz Rozentalski i Waldemar Reszka. Kolejny turniej odbędzie się w Gminie Działdowo.

- Zajęliśmy pierwsze miejsce w turnieju samorządowym. Wspomogli nas oldboye, którzy regularnie trenują z nami w każdy poniedziałek. Podziękowania dla Sławka Drzewińskiego (ponad 40 lat), Marka Wilczewskiego (50 lat) i Piotra Cybulskiego (ponad 40 lat). Bardzo nam pomogli zwyciężyć. W regulaminie był zapis, który mówił, że piłkarze po 40 roku życia, którzy nie grają w I-III lidze mogą zagrać w turnieju i z tego dziś skorzystaliśmy. Serdecznie zapraszam kolejnych oldboyów w każdy poniedziałek na 20:30, na trening.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka