Gmina Rybno wyróżniona

Opublikowano 2019-02-12 13:10:09. Artykuł wyświetlono: 1161 razy.

Gmina Rybno została wyróżniona i zauważona na tle pozostałych gmin z terenu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski został zaproszony i poproszony o zreferowanie przebiegu realizacji oraz funkcjonowania inwestycje zrealizowanej w ramach środków z PROW dotyczącej "Wyposażenia wodnego placu zabaw w miejscowości Rybno". Innowacyjność przedsięwzięcia oraz pozytywny wpływ na otoczenie został dostrzeżony przez Marszałka Województwa Pana Gustawa Marka Brzezina. Ujęcie Gminy Rybno w programie konferencji jest ogromnym zaszczytem i uznaniem dla prac prowadzonych przez tutejszy Urząd oraz stanowi możliwość epatowania odniesionym sukcesem przed przedstawicielami władz samorządowych z obszaru całego województwa.