www.gminarybno.pl

Drukuj

GSZS Delfin Rybno -KS Ewingi Zalewo 6:4

Opublikowano 2015-09-29 15:39:15. Artykuł wyświetlono: 603 razy.

W sobotę, 26 września o godz. 16:00 na stadionie sportowym w Rybnie GSZS Delfin Rybno podejmował przed własną publicznością KS Ewingi Zalewo.

Delfin wygrywał już w pierwszej połowie 3:0, kiedy to w 21 minucie czerwoną kartkę zobaczył bramkarz GSZS Jakub Lendzionowski. Po stracie zawodnika w Rybnie, drużyna przyjezdna poczuła się pewniej i doprowadziła do remisu. Pierwszą połowę wygrał jednak Delfin 4:3. W drugiej połowie Rybinianie nie dali sobie wyrwać cennych trzech pkt. i zwyciężyli to spotkanie 6:4 (4:3). Kompletny mecz zagrał Bazyli Jabłonowski, który w tym spotkaniu zdobył hat-tricka dla naszej drużyny! Pozostałe bramki zdobyli: Mateusz Łożyński (2) i Arkadiusz Konicz.

Podopieczni Radosława Wasielewskiego po spektakularnym zwycięstwie wskoczyli na 4 lokatę w tabeli V Ligi i mają na koncie 19 pkt.

Tekst i zdjęcie nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka