GSZS: Klub rozwija się dzięki sponorom

Opublikowano 2015-10-20 12:28:06. Artykuł wyświetlono: 1746 razy.

Dzięki wsparciu ze strony sponsorów klub GSZS „Delfin” Rybno rozwija się w sposób bardzo dynamiczny. W sezonie 2014/2015 kadra piłkarska seniorów awansowała do klasy okręgowej, a drużyna juniorów do ligii wojewódzkiej. Ponadto klub prowadzi grupy Orlik oraz trampkarz.

W obecnym sezonie naszym drużynom również wiedzie się bardzo dobrze w poszczególnych rozgrywkach, co nie było by możliwe bez wsparcia finansowego firm.
Dzięki firmie „Libro” Pana Marka Liberackiego utworzona została sekcja zapasów w Rumianie, która z czasem również stanie się wizytówką Gminy Rybno. Klub prowadzi także sekcję bokserską w Rybnie oraz aerobik dla Pań w kilku miejscowościach na terenie gminy.
Władze klubu zapraszają również innych przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą sponsorską, która dostępna jest na stronie internetowej klubu: delfinrybno.vgh.pl (zakładka w lewym górnym rogu <<oferta sponsorska>>)

tekst na podstawie informacji przesłanych przez Radosława Wasielewskiego