www.gminarybno.pl

Drukuj

Hartowiec: Dzień Kobiet w Siwym Dymie

Opublikowano 2016-03-09 08:12:34. Artykuł wyświetlono: 1588 razy.

W sobotę, 5 marca o godz. 17:00 w restauracji „Siwy Dym” w Hartowcu odbyła się uroczystość przygotowana z okazji Dnia Kobiet, którą zorganizował sołtys wsi Hartowiec – Bogdan Kopański wraz z radą sołecką oraz radnym gminy Rybno – Andrzejem Kornackim.

Na uroczystość oprócz pań z Hartowca zostały także zaproszone: Jolanta Jendrycka – Sekretarz UG w Rybnie, Zdzisława Konicz – Skarbnik UG w Rybnie oraz Kierownik Posterunku w Rybnie podkom. Danuta Orzechowska. Dzień Kobiet otworzył Bogdan Kopański, który wraz z Wójtem Gminy Rybno – Tomaszem Węgrzynowskim złożył paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się święta. Potem przyszedł czas na podziękowania dla wszystkich uczestników Letnich Igrzysk Sportowych, które w ubiegłym roku odbyły się w Rybnie – każdy reprezentant otrzymał pamiątkową statuetkę. Specjalną część artystyczną z okazji Dnia Kobiet przygotował dla wszystkich znany i lubiany zespół „Lamici” z Hartowca, który ponownie dał z siebie wszystko i wprowadził uczestników uroczystości w wyjątkowy nastrój. Potem każda z pań otrzymała tulipanka, a także wzięła udział w loterii fantowej, w którym za zadanie – aby otrzymać prezent, trzeba było zaśpiewać piosenkę – 83 osoby wzięły udział w zabawie.

Imprezę udało się zorganizować dzięki współpracy z Markiem Kowalkowskim, Jarosławem Wiśniewskim oraz Zbigniewem Sochackim, którzy wsparli finansowo uroczystość.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka