www.gminarybno.pl

Drukuj

Hartowiec: Szkolenie z Fundraisingu

Opublikowano 2017-01-20 07:56:54. Artykuł wyświetlono: 523 razy.

W dniach 13-14 stycznia w Domu Rekolekcyjnym w Hartowcu odbywało się szkolenie z fundraisingu, w którym uczestniczyło 12 osób. Trenerem był Robert Kawałko- prezes Fundacji Polski Instytut Filantropii, wykładowca akademicki, fundraiser, twórca kampanii filantropijnej „Kilometry Dobra”.

W trakcie dwóch dni warsztatów uczestnicy poznali zasady skutecznego pozyskiwania funduszy na prowadzenie działalności organizacji, warunki powodzenia rozmów z darczyńcami, sposoby pozyskiwania sponsorów w środowisku lokalnym oraz zgłębiali zasady komunikacji z firmami i darczyńcami. Mieli również okazję, by przećwiczyć prowadzenie rozmów, prezentacje ofert oraz odbyć praktyczne ćwiczenie fundraisingowe na terenie Rybna. Szkolenie było również dla uczestników z Hartowca wstępem do kampanii „Kilometry Dobra”, którą rozpoczną 1 marca.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka