www.gminarybno.pl

Drukuj

I międzysołecki turniej 'halówki' dla dzieci do lat 14

Opublikowano 2015-01-13 09:25:34. Artykuł wyświetlono: 653 razy.

W sobotę, 7 lutego o godz. 9:00 w hali sportowej OSIR w Rybnie odbędzie się pierwszy międzysołecki turniej halowej piłki nożnej młodzików do lat 14 o puchar Starosty Powiatu Działdowskiego – Mariana Janickiego.

Organizatorami turnieju są: grupa „W Rękach Młodych”, Serwis informacyjny – Syla oraz studio „SKRIBI”. Do turnieju OPIEKUN może zgłosić max 8 – osobową drużynę (bramkarz + 4 w polu + 3 rezerwa) chłopców lub dziewcząt z rocznika 2001 i młodsi. Zespoły można zgłaszać pod numerem telefonu – 506 231 242 lub drogą mailową: sylwesterkasprowicz_16@op.pl . Zapisy drużyn trwają do 5 lutego. Losowanie grup odbędzie się 6 lutego. Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka