www.gminarybno.pl

Drukuj

II Rzut Ligi Międzyszkolnej w Karolewie

Opublikowano 2017-01-20 08:15:06. Artykuł wyświetlono: 585 razy.

Dnia 14.01.2017 r w Karolewie odbył się II Rzut Ligi Miedzyszkolnej młodzików w zapasach w stylu wolnym. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Rumianie tą imprezą rozpoczeli starty w tym roku.

Zawodnicy klubu GSZS Delfin Rybno pojechali w szesnastoosobowym składzie (8 dziewcząt i 8 chłopców ). W kategorii 32 kg - III miejsce zdobył Kamil Bojarowski, także III miejsce w kategorii 35 kg wywalczył Paweł Truszczynski. W wadze 42 kg III miejsce przypadło Karolowi Jelonek , a w

59 kg również III miejsce zdobył Jakub Borkowski. Patryk Szulwic stanął na II miejscu podium. Wśród dziewcząt I miejsce zaęły: Klaudia Świniarska – 34 kg, Karolina Monczkowska – 37 kg i Marta Rozentalska - 48 kg . Drugie miejsce przypadło Monice Rozentalskiej w kat 34 kg i Annie Rozentalskiej w kat 48 kg. Na najniższym stopniu podium stanęły Amelia Chyrzyńska w wadze 44 kg i Ewa Rozentalska kategoria 57 kg oraz Maja Rozentalska w mini zapasach. Miejsca pozostałych zawodników: 5 miejsce – Szymon Kozłowski, 5 miejsce - Kacper Bartwicki i 9 miejsce - Wiktor Kozłowski. Szkoła Podstawowa im ks. Jana Twardowskiego w Rumianie w klasyfikacji najlepszych szkół w województwie zajęła I miejsce, a w klasyfikacji klubowej GSZS Delfin Rybno zajął II miejsce w województwie . Zawodnicy i zawodniczki trenują pod opieką Mirosława Gajewskiego.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych startach.
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka