III spotkanie integracyjne stowarzyszeń z Powiatu Działdowskiego

Opublikowano 2019-12-17 08:29:42. Artykuł wyświetlono: 812 razy.

W niedzielę, 15 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyło się III spotkanie integracyjne Stowarzyszeń z Powiatu Działdowskiego pod hasłem „Łączymy Pokolenia”.

Uroczystego otwarcia dokonał: wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, wicestarosta Powiatu Działdowskiego Janusz Kaczmarek, sołtys wsi Grądy Mirosław Remus.

Udział w zawodach wzięło 7 drużyn: Stowarzyszenie „Aktywny Senior” Iłowo, „Klub 50+” Płośnica, Stowarzyszenie „ W Rękach Młodych”, Koło Gospodyń Wiejskich Dębień, Stowarzyszenie na „Rzecz Rozwoju Gminy Rybno”, Koło Gospodyń Wiejskich Rumian i Koło Gospodyń Wiejskich „ Iskra” Hartowiec.

Zespoły rywalizowały ze sobą w następujących konkurencjach indywidualnych i drużynowych: rzut lotką do tarczy, rzut do kosza, strzał piłką na bramkę, wyścig rzędów z piłeczką ping- pong, sadzenie ziemniaków i rzut woreczkiem do celu. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami, a wyniki nie były ważne, ważna była integracja oraz wspólna zabawa.

Każdy uczestnik zabawy otrzymał pamiątkowy medal, a drużyny statuetki. Po konkurencjach sportowych zawodnicy integrowali się przy wspólnym poczęstunku.

Medale i statuetki ufundowali:
Starostwo Powiatowe w Działdowie
Gmina Rybno
OSiR Rybno

Kierownik OSiR w Rybnie - Hanna Bem składa serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Działdowie za wsparcie finansowe, paniom ze Stowarzyszenia „ Na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno” i sołtys z Truszczyn p. Marii Kozłowskiej za pyszne ciasta, pracownikom OSiR-u i p.Krzyśkowi Anisiewicz za sprawne sędziowanie, Serwisowi Informacyjnemu „Syla” za robienie zdjęć oraz wszystkim przybyłym uczestnikom, kibicom, gościom za miłą atmosferę i miło spędzony czas.

Nadesłała: Hanna Bem