www.gminarybno.pl

Drukuj

III Turniej Crossmintona o Puchar Kierownika OSiR-u

Opublikowano 2019-01-29 09:08:49. Artykuł wyświetlono: 1145 razy.

W sobotę, 26 stycznia 2019 r. o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się III Turniej Crossmintona o Puchar Kierownika OSiR-u, do którego zgłosiło się 14 sympatyków sportów rakietowych z Lubawy, Nowego Miasta Lubawskiego, Lidzbarka, Działdowa i Rybna.

Organizatorzy ustalili system gry, w którym rywalizowano w czterech grupach, a następnie dwie najlepsze osoby przechodziły do dalszej fazy rozgrywek. Mecz rozgrywano do dwóch wygranych setów do 16 punktów, natomiast w przypadku wyniku 1:1 - trzeci set trwał do zdobycia 6 punktów.

Po fazie grupowej do rundy „play off” awansowali: Justyna Podowska, Paweł Kaczmarski, Dariusz Rochoń, Jan Krauzewicz, Krzysztof Anisiewicz, Wojciech Milewski, Wiesław Sławiński , Karol Rykaczewski.

W dalszym etapie rozgrywek rozegrano półfinały:
Justyna Podowska – Dariusz Rochoń 0:2
Karol Rykaczewski - Jan Krauzewicz 2:0

Mecz o III miejsce:
Justyna Podowska – Jan Krauzewicz 0:2

Finał:
Dariusz Rochoń – Karol Rykaczewski 2:1

Klasyfikacja końcowa:
1. Dariusz Rochoń (Działdowo)
2. Karol Rykaczewski (Rybno)
3. Jan Krauzewicz (Lubawa)
4. Justyna Podowska (Tuczki)

Kolejny turniej z dziedziny sportów rakietowych można uznać za udany. Duże podziękowania należą się kierownikowi obiektu Pani Hannie Bem, która zadbała o to, aby uczestnicy turnieju opuszczali mury hali sportowej z uśmiechem, niezależnie od osiągniętego wyniku. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, a pozostali pamiątkowe medale.

Autor tekstu i współorganizator turnieju: Karol Rykaczewski
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka