www.gminarybno.pl

Drukuj

Informacja dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

Opublikowano 2014-10-24 10:55:24. Artykuł wyświetlono: 745 razy.

Ekologiczny Związek Gmin "Działdowszczyzna" informuje, iż do dnia 25 listopada 2014 r. właściciele nieruchomości niezamieszkałych, a wytwarzający odpady komunalne są zobowiązani  Uchwałą Nr XX/106/2014 Zgromadzenia EZG "Działdowszczyzna" z dnia 24 czerwca 2014 r. do złożenia pierwszej deklaracji o ilości deklarowanych odpadów i wysokości opłaty za ich odbiór i zagospodarowanie.

Zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wszyscy właściciele tych nieruchomości mają obowiązek zaopatrzyć się w pojemniki do gromadzenia odpadów o wielkości wymienionej w złożonej deklaracji.

Informujemy również, iż wszystkie Uchwały Zgromadzenia Związku jak i wzory ww. deklaracji znajdują się na stronie Związku – www.dzialdowszczyzna.bip.net.pl w zakładce Uchwały lub dostępne są w biurach Związku: Działdowo, ul. Osiedleńcza 3a lub Przemysłowa 61.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Związku tel. 23 6981770, 23 6976518 lub e-mail: ezgmin1@poczta.onet.pl
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka