Informacja o dokumentacji w ramach ZRID w Rybnie

Opublikowano 2019-08-30 16:00:48. Artykuł wyświetlono: 1559 razy.

Firma PROJEKT M przedstawiła koncepcję końcową przebiegu sieci drogowej oraz zaproponowała lokalizację zjazdów. Przedstawiono koncepcję dróg osiedlowych do realizacji w późniejszym terminie.

Właściciele gruntów objętych projektem proszeni są o zapoznanie się z lokalizacją zjazdów na swoje nieruchomości. Na tym etapie mogą wnosić uwagi do zjazdów na piśmie do Urzędu Gminy Rybno lub na email rybno@gminarybno.pl w terminie do 20.09.2019 r. Uwagi zostaną przekazane projektantowi.

Przebieg dróg głównych jest uzgadniany z ZDW Olsztyn, PZD Działdowo, gestorami sieci (elektrycznej, teletechnicznej, wodociągowej i kanalizacyjnej), konserwatorem zabytków i przyrody, Wodami Polskimi, itp. Po uzgodnieniu z w/w jednostkami rozpocznie się opracowywanie Decyzji Środowiskowej i zmiany nie będą możliwe.

Bardzo proszę o zapoznanie się zainteresowanych z załączoną koncepcją zagospodarowania terenu.

ZAŁĄCZNIKI: