Informacja o rozpoczęciu drugiej tury rekrutacji do projektu

Opublikowano 2019-11-26 13:24:22. Artykuł wyświetlono: 823 razy.

Informacja o rozpoczęciu drugiej tur y rekrutacji do projektu „Gmina Rybno Nam nie jest wszystko jedno!“.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie informuje o rozpoczęciu drugiej tury rekrutacji do projektu. Prowadzony proces m a na celu zrekrutowanie 85 uczestników projektu, w tym:

• 15 osób w wieku 60+ doświadczających wykluczenia społecznego z miejscowości Żabiny lub okolic do uczestnictwa w działaniach Klubu Seniora w Żabinach
  • 20 osób dorosłych doświadczających wykluczenia społ ecznego posiadających co najmniej jedno dziecko zainteresowanych działaniami wspierającymi rozwój kompetencji pedagogicznych i społecznych
  • 50 dzieci i młodzieży w wieku 6 18 lat zainteresowanych udziałem w działaniach prowadzonych przez świetlicę środowisk ową zabawy i gry rozwijąjące umiejetności społeczne i zainteresowania.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o złożenie kompletu dokumentów aplikacyjnych, na który składa się formularz rekrutacyjny wraz z wymaganymi załącznikami

Dokumenty pobrać można w siedzibie GOPS Rybno, ul. Zajeziorna 58, 13-220 Rybno lub w wersji elektronicznej na stronie www.gopsrybno.pl.

Termin składania dokumentów wyznacza się do 06.12.2019 do godziny 15:00. Dokumenty można składać w wersji papierowej w siedzibie GOPS Rybno lub w wersji elektronicznej w postaci podpisanych skanów dokumentów na adres: rybno_gops@wp.pl. W razie dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Ośrodkiem pod numerem telefonu: 23 696 63 39.