Integracyjne spotkanie z Urzędem Marszałkowskim

Opublikowano 2020-02-28 09:22:01. Artykuł wyświetlono: 1563 razy.

W piątek, 7 lutego 2020r. o godz. 18:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się IV Integracyjny Mecz pomiędzy Gminą Rybno a Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie.

Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie są obecnie mistrzami Urzędów Marszałkowskich w Polsce. Rywalizacja z tą drużyną rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to reprezentacja Gminy Rybno uległa wtedy 6:24, w roku 2017 było już 6:16, następnie 2:2, a w tym roku udało się wygrać 14:11. Integracyjny Mecz to nie tylko sportowa rywalizacja, ale dobra okazja do wymiany doświadczeń. Pracownikom Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie życzymy powodzenia w tegorocznych Mistrzostwach Polski, podczas których będą gospodarzami.

Skład Gminy Rybno: Tomasz Węgrzynowski (Wójt Gminy Rybno) (C), Łukasz Głowacki (Radny Gminy Rybno) (B), Łukasz Piórkowski (Stowarzyszenie GSZS Delfin Rybno) (B), Maciej Maciejewski (OSP Rybno), Rafał Januszewski (Sołectwo Dębień), Grzegorz Januszewski (Radny Gminy Rybno), Tomasz Lenckowski (Sołectwo Dębień), Marek Wilczewski (OSP Dębień), Piotr Kornatowski (Radny Gminy Rybno), Mariusz Licznerski (Sołectwo Dębień), Mateusz Tułodziecki (OSP Dębień) i Sylwester Kasprowicz (Radny Gminy Rybno).

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz