www.gminarybno.pl

Drukuj

Integracyjny bieg na 10 km

Opublikowano 2015-05-29 16:00:35. Artykuł wyświetlono: 1458 razy.

W środę, 27 maja o godz. 18:00 na stadionie sportowym w Rybnie z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu odbył się „Integracyjny bieg na 10 km” zorganizowany przez założyciela grupy – „Crazy Runners Team” – Pawła Kaczmarskiego.

W biegu oprócz członków grupy Crazy Runners Team udział wzięli biegacze z Rybna, Żabin oraz sąsiedniego klubu z Lubawy - „Lubawa KOCHA Biegać”. Trasa biegu przebiegała trasami trawiasto piaszczystymi i drogą asfaltową przez centrum Rybna oraz trasą przy torach kolejowych – razem 10 kilometrów. Na zakończenie biegu dla wszystkich uczestników przygotowane było ognisko, na którym można było usmażyć pyszną kiełbaskę.
- Serdeczne podziękowania dla Ks. Proboszcza Mirosława Owczarka, radnych z Gminy Rybno – Czesława Mederskiego i Grzegorza Rozentaslkiego za pomoc w organizacji pierwszego „Integracyjnego biegu na 10 km” – dziękuje organizator.

Tekst i zdjęcia nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka