www.gminarybno.pl

Drukuj

Jacek Olszewski najlepszym wędkarzem

Opublikowano 2016-09-23 10:01:10. Artykuł wyświetlono: 1506 razy.

W niedzielę, 18 września 2016r. o godzinie 9:00 nad jeziorem w Grądach odbyły się zawody wędkarskie zorganizowane przez Zarząd Koła PZW Rybno.

Do zawodów przystąpiło 17 uczestników, którzy rywalizowali ze sobą o miano najlepszego wędkarza. Po 3-godzinnej rywalizacji przyszedł czas na ważenie złowionych ryb. Spośród 17 wędkarzy – najlepszym z nich okazał się Jacek Olszewski. Drugie miejsce zajął Karol Trzciński, a trzecie, z takim samym wynikiem zajęli: Patryk Krajewski i Piotr Trzaskalski. Zwycięzcom nagrody wręczał – Prezes Koła PZW Rybno – Zbigniew Pachołek. Następnie wszyscy uczestnicy integrowali się przy ognisku przy wspólnym posiłku.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka