www.gminarybno.pl

Drukuj

Jeglia: Strażacy zorganizowali Dzień Kobiet

Opublikowano 2016-03-16 12:47:27. Artykuł wyświetlono: 1004 razy.

W sobotę, 12 marca o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Jeglii odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, którą zorganizowała Ochotnicza Straż Pożarna w Jeglii.

Uroczystość przygotowali druhowie z OSP Jeglia, którzy tego dnia wcielili się w role „kelnerów” obsługujących podczas spotkania panie. Na uroczystość przybył także Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który złożył paniom najserdeczniejsze życzenia. Strażacy wręczyli także każdej kobiecie symbolicznego tulipanka, który sprawił, że na twarzy każdej z pań pojawił się uśmiech. Przepyszny obiad oraz inne dania i słodkości serwowali tego dnia: Dariusz Jarzembek, Przemysław Labicki, Arkadiusz Bańka, Piotr Kieński oraz Piotr Rynkowski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka