www.gminarybno.pl

Drukuj

Jolanta Kępczyńska nowym sołtysem

Opublikowano 2016-04-29 13:53:02. Artykuł wyświetlono: 1097 razy.

W czwartek, 28 kwietnia o godz. 19.00 w świetlicy wiejskiej w Gralewie Stacji odbyło się zebranie wyborcze - uzupełniające w celu wyboru nowego sołtysa. Mieszkańcy Gralewa Stacji jednogłośnie wybrali Jolantę Kępczyńską jako osobę odpowiednią do pełnienia tej funkcji.

Obszerne sprawozdanie z swojej działalności podczas zebrania przedstawiła ustępująca sołtys – Izabela Józefko. Po sprawozdaniu Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radna Gminy Rybno – Marzanna Borkowska oraz mieszkańcy sołectwa podziękowali Izabeli Józefko za wkład włożony w aktywizację ich małego społeczeństwa oraz za pracę na rzecz Gralewa Stacji. Potem przyszedł czas na wybór nowego sołtysa – Jolantę Kępczyńską, która była jedynym kandydatem i zdobyła jednogłośnie 36 głosów.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka