Kolejne drogi na terenie Gminy Rybno objęto robotami

Opublikowano 2020-09-01 08:52:49. Artykuł wyświetlono: 895 razy.

Został ogłoszony przetarg na Przebudowę drogi powiatowej nr 1349 N na odcinku o długości 492m od drogi wojewódzkiej nr 538 do m. Jeglia na działce nr 16. Otwarcie ofert nastąpi 10 września o godzinie 12:00. Planowany termin wykonania robót do 30 listopada 2020 r.

Jest to odcinek, który połączy drogę wojewódzką z wiaduktem. Przebudowa drogi w miejscowości Jeglia jest już zlecona do realizacji w firmie „Wapnopol” Adama Nowakowskiego z Glinojecka.

Robotami w najbliższym czasie zostanie objęta droga od miejscowości Rumian do granicy gminy w kierunku miejscowości Gutowo, droga Rumian – miejscowość Naguszewo oraz Groszki do granicy gminy. Na drogach tych zostanie wykonane powierzchniowe utrwalenie nawierzchni jezdni asfaltowych. Obecnie została już wykonana na tych odcinkach ścinka poboczy.