Kolejne 'spotkanie z pasjami' w bibliotece

Opublikowano 2014-04-18 10:34:56. Artykuł wyświetlono: 1655 razy.

Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie zaprasza na kolejne 'spotkanie z pasjami' - tym razem z Katarzyną Miller.

Spotkanie jest organizowane w ramach drugiej edycji projektu Fundacji Orange pod hasłem „Spotkania z pasjami”, adresowanego do wszystkich seniorów i nie tylko.

Przeprowadzone w formie telekonferencji internetowej spotkanie rozpocznie się w dniu 24 kwietnia o godzinie 11:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie.

Katarzyna Miller - filozofka, poetka, pisarka, psycholożka, psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Pisze i udziela wywiadów dla wielu pism. Trwale związana ze „Zwierciadłem.” Często gości jako ekspert w wielu programach radia i telewizji.

Autorka książek:

- Chcę być kochana tak jak CHCĘ. Rozmowy terapeutyczne (2005; z Ewą Konarowską )
- Bajki rozebrane (2008; z Tatianą Cichocką).
- Być kobietą i nie zwariować (2010; z Moniką Pawluczuk)
- Nie bój się życia (2010)
- Porozmawiajmy o seksie (2011; z Olgą Haller , Tomaszem Jastrunem , Beatą Pawłowicz)
- Kup kochance męża kwiaty (2011)