Koło PZW zaprasza na III Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

Opublikowano 2022-05-17 11:18:18. Artykuł wyświetlono: 339 razy.

W niedzielę, 5 czerwca o godz. 8:30 na jeziorze Rybno przy deptaku edukacyjnym odbędą się III Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka dla dzieci z rocznika 2008-2013 pod patronatem Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego. Na zawody już dziś zaprasza Koło PZW Rybno.

Patronat medialny zawodów objął Serwis informacyjny – Syla.

Regulamin:

1. W III spławikowych zawodach wędkarskich z okazji Dnia Dziecka startować mogą dzieci zameldowane w Gminie Rybno oraz Członkowie Koła PZW Rybno z rocznika 2008-2013.
  2. Zawody rozegrane będą „na żywej rybie” w jednej 3h turze w związku z powyższym każdy uczestnik powinien posiadać siatkę do tymczasowego przetrzymania ryb.
  3. Każdy zawodnik łowi przygotowanymi we własnym zakresie zanętami, robakami oraz używając jednej wędki spławikowej (dopuszcza się tylko wędki bez kołowrotka o dowolnej długości).
  4. Do udziału w zawodach zakwalifikuje się maksymalnie 25 osób, które jako pierwsze zostaną zgłoszone przez swojego opiekuna prawnego do dnia 01.06.2022r. pod numerami telefonów 697 120 417 lub 506 114 589.
  5. Każdy zawodnik musi pojawić się i wędkować pod okiem prawnego opiekuna, który bierze pełną odpowiedzialność za opiekę nad nim w czasie trwania zawodów.
  6. Ważenie złowionych ryb odbędzie się na stanowiskach wędkarskich, a po nim wszystkie ryby złowione w trakcie zawodów zostaną wpuszczone z powrotem do wody.
  7. Reszta spraw organizacyjnych zostanie przedstawiona na miejscu zawodów przed ich rozpoczęciem.
  8. Zapisanie zawodnika na listę startową jest adekwatne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
    Harmonogram zawodów:8:30 – zbiórka i sprawdzenie listy obecności zawodników nad jeziorem Rybno (wiata od ulicy Praskiej)
    8:50 – losowanie stanowisk
    9:00 – rozprowadzenie zawodników i przygotowanie do zawodów