Opublikowano 2018-04-24 08:33:09. Artykuł wyświetlono: 1533 razy.

W związku z trwającymi pracami remontowymi przy Urzędzie Gminy Rybno, prosimy o zastosowanie się do zmienionych zasad poruszania się wokół budynków UG i OSP.

1. Przejazd dookoła Urzędu Gminy Rybno i OSP zostaje zamknięty na czas remontu tj. „Modernizacji energetycznej budynku publicznego UG Rybno”.
  2. Parking przed OSP jest dostępny tylko dla rodziców przywożących dzieci do Przedszkola, interesantów Urzędu Gminy oraz dla strażaków biorących udział w akcji ratunkowej.
  3. Parking za Urzędem Gminy jest dostępny dla pracowników Przedszkola oraz pracowników Urzędu Gminy Rybno.
  4. Dojazd na parking za Urzędem Gminy tylko drogą wewnętrzną gruntową pomiędzy Urzędem, a działkami.
  5. Dla pozostałych pracowników Urzędu Gminy parking dostępny na drodze wewnętrznej obok Biedronki.

Za utrudnienia przepraszamy